9. 12. 2013

TRUC


Slyšeli jste už o japonské značce TRUC?:)

TRUC je značka vysoké kvality, která byla založena v roce 2013 v Tokiu. Značka TRUC představí každou sezónu různorodé příběhy, aby zabránila stereotypům, přičemž si vždy ponechá svou indetitu.

Tato značka klade důraz na dokonalou a sotisfikovanou siluletu a na kvalitu materiálů, aby byly co nejvíce příjemné a pohodlné. Střihy značky TRUC jsou upraveny pro ideální japonskou postavu. Ale nemusíte se bát, protože i mně, jako Evropance, padnou jak ušité na míru:). Jen velikosti jsou označeny jinak - a proto mám u této japonské značky velikost 42, což odpovídá naší vel.36.
Použité materiály produktů jsou jedny z nejlepších egyptských bavln (100 GIZA85). Právě vysoká úroveň materiálu a funkčnost vytváří vynikající a pohodlný styl a produkt neztrácí tvar díky dvou skané přízi, která zabraňuje kroucení materiálu. Za sebe mohu říci, že kromě toho, že se mi líbí originálnost značky TRUC, jsem byla opravdu nadšená právě z materiálů. Jsou prostě skvělé!:)

Inspirací této módní značky z Tokia pro sezónu (2014SS) je kouzelná doba na konci 19. století v Paříži "Belle Epoque". Vzory, které uvidíte na produktech, jsou dílem různých umělců, kteří působí právě teď v Tokiu.


Have you heard about the Japanese fashion brand TRUC?:)

The TRUC is a high quality cut and sewn brand that was founded in 2013 in Tokyo. The theme of TRUC cut and sews will introduce different and multi-meaning stories every season, and each horizontal line set in all items represents the brand identity.

TRUC stays true to seeking the vision of a beautiful and sophisticated silhouette with a comfortable texture, innovates the high practically items while producing the mode. The body of TRUC cut and sewn have been arranges for an ideal Japanese figure. But don't worry, because even me, as a European girl, fit all of the t-shirts as tailor-made:) Only sizes are marked differently - that's mean my size is 42 n this brand, which corresponds to our size 36.

The material used in product is one of the best Egyptian cotton (100 GIZA85). Those high material and functionality creates a excellent and comfortable touch, and the product never loses shape because of two-folded yarn which prevents a twist of texture. For myself, I can say, except that I enjoy the originality of the brand TRUC so much, I was truly excited by materials of products. They are just excellent!:)

The inspiration of this fashion brand from Tokyo for the season (2014SS) is glamorous era of the late 19th century in Paris "Belle Epoque". The designs are from various artist who are very active in Tokyo right now.Zde je ukázka z kolekce (jaro-léto 2014)  TRUC - módní značka z Tokia:

Here is a sample of the collection (spring-summer 2014) of TRUC -fashion brand from Tokyo:


A tady už je malá ochutnávka z toho, jak jsem trička značky TRUC nafotila já...
Už zítra se s Vámi podělím o první "street style look".
Těším se na Vaše komentáře a doufám, že si tuto japonskou značku zamilujete stejně jako já:)

Here is a little taste of photo shooting these amazing t-shirts TRUC by me ...
I will post you the first "street style look" already tomorrow.
I am looking forward for your comments and I hope you will fall in love with this Japanese brand same as I do:)Oficialní webové stránky a facebookové stránky značky TRUC:
Official website and Facebook page of TRUC brand:

http://truc.in/en/
https://www.facebook.com/trois.truc

#TRUC #TOKYO #JAPANESE #JAPAN #FASHION #BRAND #TSHIRT 

Žádné komentáře:

Okomentovat